



Магнит неодимовый с кольцом 9312 D75 до 200 кг (N020938)
Неодимовый магнит поисковый с кольцом 9312 D75 до 200 кг
Пошуковий магніт виготовлений з матеріалу NdFeB (неодим-залізо-бор) у формі диска діаметром 75 мм і висотою 28 мм.неодимові магніти володіють дуже високою магнітною індукцією, розрізати 2 однакових магніту на злам дуже складно, а для розрізання їх потрібно зрушувати відносно один одного.
На корпусі пошукового магніту є різьблення для вкручування металевого гачка. При виконанні пошукової операції ви можете під'єднати кабель або шнур до гака.
Цей магніт можна використовувати при пошуку металу на землі або у воді, він може знаходити металеві предмети в колодязях, на дні водойм, під опорами або мостами, для пошуку металу на поверхні або на невеликій глибині.
Марка цього магніту-N52, який витримує нагрівання до 80°C без втрати своїх магнітних властивостей. При перевищенні цієї критичної температури магніт "спікається" і його магнітні властивості значно знижуються. Виробник стверджує, що сила зчеплення цього магніту становить 200 кг.
Матеріал NdFeB дуже крихкий, і навіть найменший вплив може призвести до розщеплення магніту.
Характеристики магнита:
- Диаметр магнита: 75 мм
- Высота магнита: 28 см
- Теоретическая максимальная сила сцепления (при идеальных условиях): 200 кг
- Класс: N52
- Максимальная рабочая температура: 80 °C.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.36 кг |
| Высота | 28 мм |
| Диаметр | 75 мм |
| Максимальная рабочая температура | 80 град. |
| Материал магнита | Неодим (NdFeB) |
| Сила сцепления | 200 кг |
| Форма магнита | Шайба |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Магниты |
- Цена: 1 507 ₴

