
Стілець тринога Stenson R28851 d31х40см Black (N009790)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець тринога Stenson R28851 d31х40см компактне і зручне рішення для пікніка чи риболовлі. Виготовлений з міцних матеріалів, завдяки чому прослужить тривалий час. Складаний стілець-тринога підходить для людей середнього і худорлявої статури.
Купіть розкладний стілець і забезпечте собі максимально комфортний відпочинок.
На нашому сайті представлений широкий асортимент складних табуреток, крісел та стільців. Перегляньте всі моделі і виберіть найкращий варіант.
Характеристики:
- Матеріал: Метал, текстиль, пластик;
- Колір: Чорний;
- Висота: 40 см;
- Максимальне навантаження: 90 кг
Комплектація:
- Стілець.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Глибина стільця | 310 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 31 см |
| Матеріал конструкції | Метал |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 2 309 ₴

