
Крісло розкладне рибальське (алюмінієвий каркас) HLV WHW13615-3 58x48x78 см Green (N010298)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кресло раскладное рыбацкое (алюминиевый каркас) HLV WHW13615-3 58x48x78 см Green - универсальный предмет кемпинговой мебели, который подойдёт и туристу, и для рыбалки, и для охоты, и для пикника, да и просто для отдыха недалеко от воды. Используя его в качестве складного кресла рыбака, можно тотчас забыть о ближайшем пеньке и ящике для снастей! Ведь рыбацкое кресло позволит с комфортом разместиться на себе человеку совершенно любой комплекции. Легкое и прочное, в сложенном виде занимает совсем мало места.
Характеристики:
- Стабильный каркас - предоставит Вам комфортный отдых в любом месте;
- Каркас намету виготовлений з міцної алюмінієвої труби;
- Матеріал стільця – зносостійкий поліестер, яка не вигоряє на сонці;
- Розміри: 58 х 48 х 78 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 78 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Вид | Крісла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Новий, б/в | Новий |
- Ціна: 1 082 ₴

