


Стілець розкладний Stenson R87943 30х25х30 см Pink (N010629)
Практичний і зручний розкладний стілець виготовлений із зносостійкого і ударостійкого пластику.
Може бути використаний в якості підставки, якщо виникла необхідність дістати щось з верхньої полиці шафи. А маленьким дітям буде зручніше мити руки і вмиватися, стоячи на табуретці.
Також такий стільчик можна взяти з собою в поїздку, на дачу, на рибалку або в похід.
Завдяки продуманій конструкції складаний стілець стійкий і надійний в експлуатації. Обладнаний ергономічної міцною ручкою, яка робить стілець зручним для перенесення. Закруглені кути і антиковзаюче покриття забезпечують додаткову безпеку.
У складеному стані займає мінімум місця. Ви зможете зберігати за шафою, під столом або на вузькій полиці.
Характеристики:
- Компактний і легкий;
- Багатоцільове застосування;
- Матеріал: ударостійкий зносостійкий пластик;
- Розміри: 30 х 25 х 30 см;
- Колір: рожевий.
Комплектація:
- Табурет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння стільця | 300 мм |
| Глибина стільця | 300 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 45 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 250 мм |
| Дизайн | Для неї |
| Комплектація | Табурет |
| Матеріал | ударостійкий зносостійкий пластик |
| Особливості | Компактний і легкий; Багатоцільове застосування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Стільці |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Призначення | Для дорослих; Для дітей |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри | 30 х 25 х 30 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера использования | Для дому; для дачі; для кемпінгу |
- Ціна: 487 ₴

