




Лампа для манікюру UV Led Sun X 54w 5502 Біла (N009853)
Сушарка для нігтів UV Led Sun X 54w 5502 ідеальний для домашнього і професійного використання в салонах краси.
Абсолютно безпечно висушить шар лаку в 3 рази швидше, ніж інші лампи. Ви можете зберегти потрібний режим роботи лампи і він автоматично буде запускатися, як тільки ваша рука або нога опиняться під сенсором.
Оснашена таймером і вбудованим автоматичним сенсором руху. Потужності лампи достатньо для полімеризації всіх видів гелів для нарощування нігтів, а також для всіх видів гель-лаків і шелаку.
Є режим розумною дбайливого сушіння, який виключає хворобливі і некомфортні відчуття при полімеризації гелю, а також режим прискореної сушки і зниженої потужності.
Дизайн лампи лаконічний, універсальний. Модель досить компактна і стильно виглядає. Конструкція пластикового корпусу виконана так, щоб верхня панель виступала над нижньою, створюючи захисний козирок для очей клієнта. Ще одним плюсом є знімний тип дна. Внутрішня камера лампи простора, що зручно для манікюрних і педикюрних процесів. Верхня панель має чотири кнопки таймера і дисплей.
Особливості експлуатації. Кнопка 99S дозволяє лампі працювати в режимі зниженої потужності, після чого на 30 секунді потужність автоматично стає більше і досягає максимуму на 50 секунді. В таймерних режимах 10, 30 або 60 секунд і режимі за замовчуванням 120 секунд лампа працює на максимальній потужності без можливості регулювання.
Характеристики манікюрної лампи:
- Потужність: 54 W,
- Напруга: 100-240 V,50/60 Hz
- Кількість світлодіодів: 36 шт,
- Період полімеризації: Гель-лак - 5-30 секунд, гелів - 30-60 секунд,
- Діапазон уф-хвиль: 365 + 405 нм,
- Таймерний режим: 10, 30, 60, 99 секунд, а також стандартний режим 120 секунд,
- Сенсор: Є, в режимі 120 секунд,
- Дно: Знімне,
- Розмір (+/-): 220 х 205 х 90 мм,
- Вага (+/-): 750 грам,
- Колір: Білий.
Комплектація:
Лампа для манікюру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.75 кг |
| Вид обладнання | LED лампа |
| Додаткові функції | Таймер, Сенсор датчика руху |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 54 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Дно | знімне |
| РК-дисплей | з дисплеєм |
| Використання | Домашнє / Професійне |
| Кількість насадок/інструментів | Менше 5 |
| Комплектація | Набір |
| Матеріали для полімеризації | гель-лак |
| Потужність, Вт | 54 |
| Новий, б/в | Новий |
| Сенсор датчика руху | з сенсором |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип лампи | UV/LED лампа |
| Тип харчування | Від мережі |
| Тип встановлення | Настільні |
| Ширина | 220.0 (мм) |
- Ціна: 525 ₴





