




Лампа для гель лаку 6W LED UF SUN mini (N006497)
Лампа SUNmini є унікальною, завдяки своїм розмірам і легкій вазі. Вона стане незамінною помічницею як майстрів, так і при домашньому використанні. Портативна, компактна, вона легко поміститься у Вас в сумочці і навіть в кишені!
UV і LED лампи нового покоління. Лампа SUNmini (6W LED+UV) призначена для полімеризації гель-лаків (шелак), нарощування нігтів та будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (біогель). Лампа налічує 6 світлодіодних лампочок. Їх розміщення дуже зручно, так як дозволяє використовувати лампу як в настільному положенні, так і зі складеними ніжками.
При натисканні на кнопку ON/OFF – включається таймер на 30 секунд. А при натисканні на 1-2 секунд на цю ж кнопку – включається таймер на 60 секунд.
Лампа не подразнює очі!
Характеристики:
- Потужність: 6 Вт
- Довжина хвилі: 365 + 405nm
- Підходить Тип: УФ-гель/LED гель/
- Lifttime: 50000hrs
- Розмір: 208*203*93 mm
- Вага: 56,5 g
- Додаткові функції: Таймер. Максимальний час установки таймера 60 секунд.
- Напруга мережі: 220~240 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.056 кг |
| Вид обладнання | УФ CCFL+LED лампа |
| Додаткові функції | Таймер |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Дно | відсутній |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Використання | Домашнє / Професійне |
| Кількість насадок/інструментів | Менше 5 |
| Комплектація | Набір |
| Матеріали для полімеризації | гель-лак |
| Потужність, Вт | 6 |
| Новий, б/в | Новий |
| За призначенням | Для сушіння лаку |
| Сенсор датчика руху | без сенсора |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип лампи | UV/LED лампа |
| Тип харчування | Від мережі |
| Ширина | 203.0 (мм) |
- Ціна: 205 ₴

