




Лампа для манікюру УФ лампа сушарка 48Вт CCFL+UV LED таймер 18K HLV (N006228)
Ультрафиолетовая лампа 18K представляет собой удобный функциональный прибор, с помощью которого можно создавать необычный и красивый, а главное стойкий маникюр.
Главными преимуществами УФ-лампы 18K являются ее универсальность, лаконичный дизайн и удобный функционал. Мощность ламп составляет 48 Ватт, имеется 3 режима – 10, 30 и 60 секунд, что делает лампу 18K подходящей для любых видов работ с ногтями - наращивания, гель-лакового маникюра, дизайна гель-красками.
Конструкція приладу передбачає знімне дно, що дуже зручно для педикюру. За своїм функціональним характеристикам лампа підійде як професіоналу, так і новачкові.
Характеристики:
- Потужність 48W (12W CCFL + 36W LED)
- Живлення: DC 12V 3A, через БЖ від 100-240V 50/60Hz
- Спіраль CCFL і 15 діодів з трьох сторін
- Дзеркальна поверхня
- Таймер: 10, 30 і 60 секунд
- Знімне дно на магнітах
- Матеріал корпусу: пластик+метал
- Вага: 1,2 кг
- Розмір: 22 x 19 x 8.7 см
Комплектація:
- УФ лампа для нігтів 48Вт CCFL+UV LED таймер 18K
- Блок живлення від мережі
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Вид обладнання | УФ лампа |
| Додаткові функції | Таймер |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага апарату | 1200 г |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Дно | знімне |
| РК-дисплей | з дисплеєм |
| Використання | Домашнє / Професійне |
| Кількість насадок/інструментів | Менше 5 |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 15 (шт) |
| Комплектація | Набір |
| Матеріали для полімеризації | гель-лак |
| Потужність, Вт | 48 |
| Новий, б/в | Новий |
| За призначенням | Для сушіння лаку |
| Сенсор датчика руху | без сенсора |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип лампи | CCFL лампа, Гібридна лампа |
| Тип харчування | Від мережі |
| Ширина | 190.0 (мм) |
- Ціна: 1 025 ₴

