




УФ лампа для манікюру і педикюру 36Вт CCFL+UV LED таймер D-058 червона (N005744)
Ультрафіолетова лампа D-058 являє собою зручний функціональний прилад, за допомогою якого можна створювати незвичайний і красивий, а головне стійкий манікюр.
Головними перевагами УФ-лампи D-058 є її універсальність, лаконічний дизайн і зручний функціонал. Потужність ламп становить 36 Ват, є 3 режими – 10, 30 і 60 секунд, що робить лампу D-058 підходить для будь-яких видів робіт з нігтями - нарощування, гель-лакового манікюру, дизайну гель-фарбами.
Конструкція приладу передбачає знімне дно, що дуже зручно для педикюру. За своїм функціональним характеристикам лампа підійде як професіоналу, так і новачкові.
Характеристики:
- Потужність 36W (12W CCFL + 24W LED)
- Живлення: DC 12V 3A, через БЖ від 100-240V 50/60Hz
- Спіраль CCFL і 12 діодів з трьох сторін
- Дзеркальна поверхня
- Таймер: 10, 30 і 60 секунд
- Знімне дно на магнітах
- Колір: червоний
- Матеріал корпусу: пластик+метал
- Вага: 0,4 кг
- Розмір: 19.5 x 18.4 x 9.8 см
Комплектація:
- УФ лампа для нігтів 36Вт
- Блок живлення від мережі
- Коробка
* Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить і від налаштувань монітору вашого комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 кг |
| Вид обладнання | УФ лампа |
| Додаткові функції | Таймер |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага апарату | 400 г |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Дно | знімне |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Використання | Домашнє / Професійне |
| Кількість насадок/інструментів | Менше 5 |
| Комплектація | Набір |
| Матеріали для полімеризації | гель-лак |
| Потужність, Вт | 36 |
| Новий, б/в | Новий |
| Живлення | Від мережі |
| За призначенням | Для сушіння лаку |
| Сенсор датчика руху | без сенсора |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип лампи | CCFL лампа, Гібридна лампа |
| Тип харчування | Від мережі |
| Ширина | 184.0 (мм) |
- Ціна: 774 ₴


