




Стіл складаний Tramp COMPACT Polyester TRF-062 60х43х42 см (N008759)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Выходные на природе для многих являются олицетворением отлично проведенного времени. Складной стол для пикника привнесет домашний комфорт в походную жизнь, позволит в полной мере насладиться всеми прелестями отдыха на природе. Кемпинговая мебель, отличающаяся компактностью, безупречным качеством, простотой использования и ценовой доступностью.
Всеми преимуществами обладает суперлегкий и компактный складной кемпинговый столик Tramp COMPACT TRF-062. Благодаря своему весу и размерам в сложенном состоянии этот столик вы можете возить в багажнике автомобиля, но и легко носить в походном рюкзаке. Идеально подходит не только для кемпинга и отдыха на природе, но и может быть захвачен с собой в туристический поход поскольку занимает минимум места в сложенном состоянии. Столик способен выдержать нагрузку до 25 кг. В сложенном состоянии занимает мало места и собирается очень легко.
Столик Tramp COMPACT TRF-062 укомплектований зручним чохлом для транспортування.
Характеристики:
- Вага: 1,15 кг,
- Матеріал стільниці: поліестер Оксфорд з поліуретановим просоченням,
- Матеріал каркаса: Alu 6061, 7075,
- Розмір в розкладеному стані: 60 * 43* 42 см,
- Розмір в складеному стані: 62*10*9 см,
- Допустиме навантаження: 25 кг
???????
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Тканина |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 1.15 кг |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 100 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 90 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.15 |
| Вид | Столи |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 720.0 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина стільця | 500.0 мм |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Новий, б/в | Новий |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Ширина стільця | 310.0 мм |
- Ціна: 1 219 ₴




