




Крісло доладне для риболовлі Ranger FC-95200S RA 2206 (N008585)
Крісло Ranger FC-95-200S - це класичне рибальське крісло з столиком. У нього ергономічна конструкція, яка не дозволяє ніжок провалюватися в грунт під навантаженням. Це дуже зручна модель для відпочинку на природі, так і з вудкою біля води. Сидіння і спинка наповнено спеціальною піною для забезпечення максимального комфорту, а підлокітники виготовлені з м'якої піни та покриті чохлом з поліестеру.
Конструкція дуже надійна і стійка. Крісло відрізняється підвищеною міцністю конструкції, що дає можливим витримають навантаження до 160 кг Каркас виготовлений з алюмінієвих труб. Ця модель збереже свій колишній вигляд і не поржавіє.
Любителям рыбалки особенно нравится эта модель. Кресло оборудовано боковым откидным алюминиевым столиком и боковыми карманами, на левом подлокотнике расположилось много кармашков для коробочки со снастями, кормушек и прочих рыбацких мелочей. На столике под правой рукой можно разложить наживку, насадки, а для себя воду. В столике предусмотрен подстаканник для чашки, благодаря чему напиток не перевернется. Тканевые подлокотники и карманы можно снять – они на липучках.
Характеристики раскладного кресла:
- ткань кресла: полиэстер 600D,
- цвет: ткань — зеленый, каркас — серый, столешница — серый,
- рама: алюмінієва труба O 22 мм
- стільниця: алюміній
- розмір в розкладеному вигляді: 87х49х81 см (ВхГхШ),
- розмір в складеному вигляді: 86,5х50х15 см (ВхГхШ),
- розмір сидіння: 34,5х47 см (Дхш),
- висота сидіння: від підлоги 46 см,
- висота спинки: від сидіння 41 см,
- розмір відкидного столика: 36х25,5 см (Дхш)
- вага: 3,5 кг,
- навантаження: 160 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 810 мм |
| Глибина стільця | 345 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження, кг | 160 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал сидіння | Поліестер 600D |
| Матеріал спинки | поліестер 600D |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри | 87х49х81 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 2 006 ₴

