




Стілець складаний туристичний Ranger Sula RA 4410 з плечовим ременем для перенесення (N008576)
Розкладний стілець Ranger Sula є комфортним, великою зі зручною спинкою. Ця модель легко замінить собою крісло.
Ножки стула имеют большую площадь соприкосновения с поверхностью, что делает невозможным погружение во влажный грунт. Каркас выполнен из стальной трубы с полимерным покрытием, что гарантирует надёжность кресла. Благодаря прочной и практичной ткани стул прослужит многие годы, а тёмно-зелёный цвет не оставит никого равнодушным. Кресло способно выдержать вес до 140кг. Двойная ткань оснащена мягким уплотнителем и не продувается даже сильным ветром.
Для удобного переноса стула есть плечевой ремень. Эта модель имеет удобную и простую конструкцию, легко складывается, что очень важно для легкой транспортировки.
Характеристики стула для рыбалки:
- рама стула: стальная труба O 22 мм,
- ткань стула: Оксфорд 600D,
- цвет стула: ткань — темно-зеленый, каркас — зеленый,
- размер стула в разложеном виде: 78х36,5х50 см (ВхГхШ),
- размер стула в сложеном виде: 58х10х50 см (ВхГхШ),
- размер сиденья: 36х36,5 см (ГхШ),
- высота сиденья: от пола 44,5 см,
- высота спинки: от сиденья 36 см,
- вес: 3,3 кг,
- нагрузка: 140 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 360 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 445 мм |
| Глибина стільця | 360 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.3 |
| Вид | Стільці |
| Гарантія | 14 днів |
| Комплектація | Стільці, Плечовий ремінь |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Оксфорд 600D |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 2 118 ₴


