


Гамак тканинний бразильський з перекладинами HLV 200x80 см (N005722)
Тканинний гамак, бразильська модель. Як відомо гамаки до нас прийшли з Бразилії, і мали дуже зручну форму для відпочинку. Вони швидко завоювали світ. Зараз існує безліч моделей, але ця форма є досі найбільш комфортною.
Сонце, небо, неспішний дачний побут і солодка лінь нескінченного спекотного дня. Все це приходить в голову при слові «гамак». Представляючи себе в ньому, ви вже чуєте шелест листя, відчуваєте аромат запашних квітів і освіжаючий подих вітру. Гамак для відпочинку допоможе Вам створити відповідний настрій, розслабитись і забути про повсякденні турботи. В гамаку можна і почитати книгу, неспішно дегустуючи свіжовичавлений апельсиновий сік, і подрімати, і просто позасмагати. Легкий і міцний, розслабляючий і заколисуючий, він як не можна краще підходить для літнього нічого неделанья. Яскравий гамак зроблений з високоякісної бавовни і дерева, м'яка фактура матеріалу чудово адаптується до тіла.
Матеріал хлопок, приємний на дотик, зігріває вночі, і прохолодний днем. Купуючи такий гамак, ви зможете комфортно відпочивати в будь-якому місці. Можна так само натягнути його у себе вдома, створивши атмосферу відпочинку на природі.
Характеристики:
- Тип: гамак з перекладинами
- Вага: 1 кг
- Довжина: 200 см
- Матеріал: 65% бавовна, 35% поліестер
- Ширина - 80 см
Комплектація:
- Гамак
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація гамака | |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 |
| Вид | Гамаки |
| Гарантія | 14 днів |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 595 ₴

