
Гамак мексиканський HLV 200х80 Кольоровий (N001206)
Тканинний гамак, бразильська модель. Як відомо гамаки до нас прийшли з Бразилії, і мали дуже зручну форму для відпочинку. Вони швидко завоювали світ. Зараз існує безліч моделей, але ця форма є досі найбільш комфортною.
Солнце, небо, неспешный дачный быт и сладкая лень бесконечного жаркого дня. Все это приходит в голову при слове «гамак». Представляя себя в нем, вы уже слышите шелест листьев, чувствуете аромат благоухающих цветов и освежающее дыхание ветра. Гамак для отдыха поможет Вам создать соответствующее настроение, раскрепоститься и забыть о повседневных заботах. В гамаке можно и почитать книгу, неспешно дегустируя свежевыжатый апельсиновый сок, и вздремнуть, и просто позагорать. Легкий и прочный, расслабляющий и убаюкивающий, он как нельзя лучше подходит для летнего ничего неделанья. Яскравий гамак зроблений з високоякісної бавовни, м'яка фактура матеріалу чудово адаптується до тіла.
Матеріал хлопок, приємний на дотик, зігріває вночі, і прохолодний днем. Купуючи такий гамак, ви зможете комфортно відпочивати в будь-якому місці. Можна так само натягнути його у себе вдома, створивши атмосферу відпочинку на природі.
Характеристики мексиканського гамака:- Максимальне навантаження: 150 кг,
- Вага - 0,9 кг,
- Довжина - 200 см,
- Матеріал - бавовна,
- Ширина - 80 см,
- Гамак,
- Сумка.
Зроблено в Китаї.
Термін гарантії – 14 днів.
Дана модель - надійна під час експлуатації. При акуратному використанні буде служити Вам довгий час. Встигніть придбати за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація гамака | |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.9 |
| Вид | Гамаки |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 425 ₴

