




Намет-автомат всесезонна Ranger RA 6604 Hunter 140х200х200 см (N009461)
Палатка-автомат всесезонная Ranger Hunter RA 6604 популярна у туристов и любителей зимней рыбалки. Комфортный отдых в любую погоду обеспечит удобное укрытие, продуманное до мелочей. Палатка устанавливается за 30 секунд. По периметру имеются петли для крепления ко льду, что обеспечивает устойчивость даже во время сильного ветра. Внутри часть пола отстёгивается для лунок.
Имеет форму домика с арочным входом (дверь на молнии) и окном с москитной сеткой.
Купіть всесезонну намет-автомат і забезпечте собі максимально комфортний відпочинок на природі.
На нашому сайті представлений широкий асортимент наметів, кемпінгових меблів та інших приладдя для відпочинку на свіжому повітрі. Ознайомтеся з представленими товарами і ви обов'язково підберете щось необхідне для себе.
Характеристики намету:- Каркас: металеві дуги — товщина 1.5 мм,
- Тканина: Оксфорд 150 D,
- Колір: білий камуфляж,
- Вологостійкість: 600 мм,
- Розмір в розкладеному вигляді (ВхГхШ): 140 х 200 х 200 см,
- Розмір в складеному вигляді (ВхГхШ): 60 х 5 х 60 см,
- Вага: 2.4 кг
Комплектація:
- Намет,
- Чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Білий |
| Вага | |
| Вага | 2.4 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 5 см |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Двомісні |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 1.5 (мм) |
| Дуги | металеві |
| Конструкція | Одношарові |
| Матеріал дна | Оксфорд 150 D |
| Матеріал тенту | Оксфорд 150 D |
| Новий, б/в | Новий |
| Сезон | Всі сезони |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Намети |
- Ціна: 2 006 ₴


