

Намет пляжний тент Bestway 68044 Beach Tent (N006807)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляжна намет тент Bestway 68044 Beach Tent
Зручна і проста у використанні пляжна НАМЕТ 68044 Beach Tent сконструйована за принципом тенту, і призначена для любителів відпочити на сонці. Місткість до 2-х чоловік. Вона надійно захистить від сонця, врятує від опіків, захистить від нетривалого дощику. Пляжне укриття абсолютно необхідно для відпочиваючих з маленькими дітьми, яким необхідний денний сон в затінку.
Характеристики:
- Тканина: поліестер 170T PU600mm покриттям
- Захисне дно: 100G / M2 PE армований поліетилен (терпаулинг)
- Простота установки і зручний у використанні
- Внутрішня кишеня для зберігання особистих речей
- Дорожня сумка для транспортування
- Вага: 1,8 кг.
- Розміри зовнішні: 200х130х90 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Салатний |
| Вага | |
| Вага | 1.8 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 130 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Двомісні |
| Гарантія | 14 днів |
| Конструкція | Одношарові |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 874 ₴

