



Тримісний намет туристична Bestway Range 68012 (N004759)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримісний намет Bestway Range 68012
Bestway Range 68012 це практична і надійна трекінгова намет, яка відмінно підійде для комфортного відпочинку на природі. Дана намет вільно вміщує 3-х чоловік.
Изготовлена палатка Bestway Range 68012 водонепроницаемого полиэстера, а для защиты от насекомых предусмотрена москитная сетка. Каркас палатки выполнен из прочных, но легких фиберглассовых трубок. Также палатка оборудована козырьком с 2 стойками. Козырек служит для защиты входа палатки от солнца и дождя. В комплекте имеется сумка-чехол которая очень удобна для переноски и транспортировки.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
- Форма палатки: геометрия полусфера,
- Количество мест: 3,
- Количество комнат: 1,
- Материал тента: полиэстер 190Т, нейлон
- Материал пола: структурированный полиэтилен
- Материал каркаса: фибергласс
- Вологостійкість: 600 мм вод.ст.
- Вага: 2,3 кг
- Розмір: 210 х 210 х 120 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Червоний |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 210 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Тримісні |
| Водостійкість тенту | 600.0 (мм вод. ст.) |
| Гарантія | 14 днів |
| Конструкція | Одношарові |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Вентиляція, москітна сітка |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 1 920 ₴

