




Килимок самонадувающийся туристичний Tramp TRI-023 Ultralight 183х51х3 см Green (N008906)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Килим Ultralight TRI-023 – це новий самонадувающийся килим. Легкий і компактний, має анатомічну форму з товщиною 3 див. В комплекті є стяжки і ремнабір. Користуючись килимком Tramp для відпочинку на привалі під час сну, ви гарантовано отримуєте зручність і комфорт, оскільки у килимка є додатковий захист від вогкості, а також він приховує нерівності поверхні. Товщина килимка допускає його використання при температурі до 0 С.
Завдяки своїй легкій вазі, він ідеально підходить для дитячих нескладних походів і подорожей. Незаперечною перевагою є невеликий розмір в складеному вигляді. Килим Tramp самонадувающийся зручний для транспортування завдяки стягуючим ременям і пакету для упаковки.
Характеристики:
- Виробник: Tramp,
- Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм, вело туризм, полювання, рибалка, подорожі без нічого і автостоп,
- Розмір: 183* 51* 3 см,
- Розмір килимка в упаковці: 15*25 см,
- Вага: 890 г
- Час використання: весна-літо-осінь,
- Матеріал верху: 210T Polyester Diamond Ripstop with PVC coating,
- Матеріал низу: Polyester with PVC coating,
- Матеріал клапана: пластик,
- Максимально допустиме навантаження: 100 кг
Комплектація:
- Транспортний чохол,
- 2 стяжки і рем. набір (тюбик з клеєм + латка).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 890 г |
| Довжина | 183 см |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Надувний |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Надувний |
- Ціна: 1 207 ₴


