


Світлодіодна гірлянда HLV LED Xmas Star Light 2885 12V Blue (N010680)
Світлодіодна гірлянда LED Xmas Star Light 2885 12V безпечна, економно споживає електроенергію і прекрасно переносить температурні перепади. Складається з заменяющихся лампочок.
Якщо гірлянда не горить, необхідно ретельно перевірити, чи всі лампочки правильно стоять в цоколі. Кожен цоколь забезпечений пристроєм паралельного підключення, тому при несправності однієї з ламп решта продовжать працювати. Тим не менше, краще замінити згорілі лампочки для продовження працездатності гірлянди-стрічки.
Не рекомендується вішати гірлянди на ялинки, які мають гілки або хвою, виготовлені з металу або покриті металізованим напиленням.
Призначена для роботи в приміщенні і на вулиці.
Характеристики гірлянди:- Тип світлодіодів: PLCC 3528 SMD,
- Світловий потік: max 300 лм/м,
- Кут розсіювання: 120°,
- Робоча напруга: 12V DC,
- Робочий струм/м: 0.4 A,
- Вихідна потужність: 4.8 Вт/м,
- Термін служби: >, 50000 годин,
- Робоча температура: -20°С до 50°С,
- Клас захисту: вологостійка, IP24.
- Тип освітлення: Світлодіодна стрічка,
- Колір світіння: Блакитний,
- Колір дроту: Білий.
Комплектація:
- Гірлянда.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Напруга | 12 В |
| Споживана потужність | 4.8 Вт |
| Режим роботи | Динамічний |
| Світловий потік | 300 лм |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 50000 годин |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип гірлянди | Нитка вулична, Нитка кімнатна |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Кут свічення | 120 град. |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Крапля |
| Колір світіння | Блакитний |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір шнура живлення | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид гірлянди | Дюралайт (Duralight) |
| Гарантія | 14 днів |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Клас захисту IP | IP24 |
| Кількість кольорів | 1 |
| Призначення | На двері, На дерево, На будинок, На ялинку, На дах, На сходи, На вікно, На стовпи, На фасад |
| Напруга, В | 12В |
| Новий, б/в | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Внутрішні |
| Колір дроту | Прозорий |
- Ціна: 205 ₴

