


Решітка-гриль для барбекю риби Empire EM-0133 на 3 риби (N006363)
Решітка гриль барбекю для риби Empire EM-0133 на 3 риби
Решітка-гриль для риби. Універсальна хромована решітка спеціальної форми з двох половин, з кільцем фіксації, ручка з дерева. Для смаження риби. Завдяки спеціальній формі риба прожарюється рівномірно. Надійна фіксація та притиск риби до робочої поверхні. Грати сітка барбекю для риби Empire EM0133 – найкращий вибір для пікніка на природі та на дачі. Виготовлена з хромованої сталі, не піддається корозії, не виділяє шкідливих речовин і не змінює смаку та запаху їжі навіть при високій температурі. Ручка з дерев'яною вставкою, що виключить можливість обпектися. Форма та вдала конструкція дає можливість з легкістю закріпити решітку на мангалі, а кільце на ручці фіксує решітку. Готувати на решітці дуже зручно і швидко, а цікава форма переплетення прутів надасть дуже апетитний вигляд готовій рибі.
Характеристики:
• Матеріал: нержавіюча сталь
• Покриття: хром
• Розрахована на три риби
• Дерев'яна ручка
• Вага: 1 кг
• Розмір: 38\65 x 38 x 4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Довжина робочої поверхні | 650 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Ширина робочої поверхні | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокрісло | Немає |
| Амортизація | Пінополіуретан |
| Вага комплекту | 1 кг |
| Вік | 52 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал ручок | Дерево |
| Новий, б/в | Новий |
| Перекидна ручка | Поворотні |
| Поворотність коліс | Да |
| Покриття | Хром |
| Розмір | 38\65 x 38 x 4 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина шасі | Немає |
| Довжина ручки | 140.0 |
| Призначення решітки | Для риби |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Тип | Гриль, барбекю |
- Ціна: 232 ₴

