-15%






Розетка з таймером механічна добова Feron TM50 (N004823)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таймер розетковий добовий FERON TM50
Простий добовий механічний таймер дозволяє автоматизувати включення і відключення приладу в потрібний Вам час. Налаштувавши на таймері поточний час, і виставивши потрібні тимчасові інтервали застроміть таймер в розетку. Тепер Ваш пристрій кожен день буде включатися і відключатися в потрібний Вам час.
Характеристики таймера в розетку FERON TM50:
- Навантаження: 16 A max/3500 W
- Розмір: 60 х 115 х 65 мм
- Ступінь захисту: IP20
- Тип таймера: добовий
- Точність/Дискретність: 30 хвилин
- Управління: механічне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Добовий |
| Принцип роботи | Механічний |
| Наявність розетки | 1 |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Потужність | 3500 Вт |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 65 мм |
| Номінальний струм, А | 16 |
- Ціна: 276 ₴

