




Пароочисник техніка ручної Camry CR-5033 Garment Steamer 1800W (N112356)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пароочисник техніка ручної Camry CR-5033 Garment Steamer 1800W – це високоефективний прилад, який можна використовувати вдома, в офісі або в подорожі. Він виробляє безперервний потік пари, який добре проникає в тканину і розпрямляє складки, чистить, дезінфікує і позбавляє від неприємного запаху.
Багатофункціональність це головна особливість даного ручного відпарювача. Він створений для ефективної очистки, дезінфекції та знежирення абсолютно різних поверхонь, незалежно від їх типу та призначення і може з легкістю застосовуватися як для чищення одягу, так і для догляду за м'якими меблями.
Характеристики:
- Складна ручка
- Потужний паровий удар
- Потужність: 1200 Вт
- Максимальна потужність: 1800 Вт
- Вертикальна і горизонтальна робота
- Ємність резервуара для води: 350 мл
- Швидкий нагрів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.35 л |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Продуктивність пари | 45 г/хв |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Потужність | 1800 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 350 мл |
| Тип | Відпарювач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Габарити в упаковці | 26 х 17,8 х 14,5 см |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | Вертикальна і горизонтальна робота |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 947 ₴





