




Утюг Mesko MS-5028 Pink (N112438)
Утюг Mesko MS 5028 мощностью 2200 Вт обладает функцией вертикального отпаривания и оснащен резервуаром для воды объемом 1300 мл. Утюг это та вещь, которую приходится использовать довольно часто, поэтому, покупая его, важно выбрать удобный именно для вас. В первую очередь, обратите внимание на вес и дизайн.
Утюг Mesko MS 5028 отвечает всем современным требованиям. Есть режимы распыления воды и вертикального отпаривания. Вы можете применять разбрызгивание при любом режиме глажки, это не влияет на температуру нагрева утюга.
Подошва с керамическим покрытием — это идеальная подошва для вашего парового утюга. Идеально скользящая, легкоочищаемая поверхность, устойчивая к появлению царапин. Селектор температурного режима позволит настроить оптимальную для каждой вашей вещи
Особенности:
- Паровой тип утюга;
- Вертикальное отпаривание;
- Вертикальная глажка;
- Функция мгновенной подачи пара;
- Ергономічний, стильний дизайн;
- Зручна ручка;
- Добре ковзна поверхня;
- Система самоочищення;
- Індикатор нагріву;
- Регулятор подачі пари;
- Знімний клапан (система anticalc).
Характеристики;
- Тип: Парова праска;
- Споживана потужність: 2200.0 (Вт);
- Керамічна підошва: 235 х 122 мм;
- Об'єм резервуара для води: 1300 мл;
- Постійна подача пара: Так;
- Регулювання подачі пари: Так;
- Матеріал підошви праски: кераміка;
- Функція автоматичного вимкнення: Так;
- Додаткові функції і характеристики;
- Вертикальне відпарювання: Так;
- Функція розбризкування: Так;
- Функція самоочищення: Так;
- Захист від накипу: Ні;
- Протикрапельна система: Так;
- Довжина мережевого шнура: 2.0 (м);
- Додаткові характеристики;
- Мережевий кабель: кульове кріплення до корпусу;
- Країна виробник: Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал підошви праски | металокераміка |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 20 г/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Автовідключення | Так |
| Довжина шнура | 2 м |
| Матеріал підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Об'єм резервуара для води | 1300 мл |
| Підошва | 235 х 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність | 2200 Вт |
| Новий, б/в | Новий |
| Система «Крапля-стоп» | Да |
| Система самоочищення | Да |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
- Ціна: 1 141 ₴




