




Стул раскладной для рыбалки и туризма Ranger RA 4418 Seym Bag Green (N011047)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стул раскладной для рыбалки и туризма Ranger RA 4418 Seym Bag Green
Складной стул Ranger Ingul хорош тем, что он не занимает много места, но при этом всегда есть возможность присесть в ожидании клева. Крепкий стул благодаря каркасу из стальных труб с полимерным покрытием зеленого цвета, служить Вам долгое время.
Конструкция сделана таким образом, чтобы не грузнуть в землю. В отличие от аналогичных моделей, стул выше на 6 см, благодаря чему отдых будет удобнее и не так уставать ноги.
Стільчик має найпростіший спосіб збирання, компактні габарити роблять його зручним у походах на природу, в гори за грибами.
Характеристики
- Рама стільця: сталева труба 16 мм
- Тканина стільця Оксфорд 600D
- Колір стільця: тканина — зелений, каркас — зелений
- Розмір стільця в розкладеному вигляді: 43 х 24 х 34 см
- Розмір стільця в складеному вигляді: 57.5 х 2 х 34 см
- Розмір сидіння: 24 х 33 см
- Висота сидіння від підлоги 43 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота сидіння стільця | 390 мм |
| Глибина стільця | 335 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.6 |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження, кг | 140 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Стільці |
| Комплектація | Стілець |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Оксфорд |
| Новий, б/в | Новий |
- Ціна: 675 ₴

