




Стілець розкладний для риболовлі і туризму зі спинкою Ranger RA 4405 Desna Green (N008574)
Стілець розкладний для риболовлі і туризму зі спинкою Ranger RA 4405 Desna Green
Легкий, простий у складанні і розкладанні, компактний стілець Ranger Desna завжди знайде застосування в господарстві, на дачі, на природі, на риболовлі. Без обважень, без складних конструктивних рішень, але практичний і полегшений варіант для відпочинку в польових умовах.
Характеристик даної моделі стільця Ranger Desna цілком достатньо для людей середньої комплекції. Каркас із сталевої труби з полімерним покриттям надійний, завдяки щільної тканини сидіння і спинки стільця прослужить вірою і правдою не один рік.
В зберіганні і транспортуванні дана модель дуже компактний, не займає багато місця.
Якщо придбати кілька таких розкладних стільців на дачу, то можна не турбуватися про розсадження за столом.
Характеристики:
- рама стільця: сталева труба O 16 мм;
- тканина стільця: Оксфорд 600D;
- колір: тканина зелений, каркас зелений;
- розмір стільця в розкладеному вигляді: 68х28.5х37.5 см (ВхГхШ);
- розмір стільця в складеному вигляді: 47.5х5.5х37.5 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 28,.5х29 см (Дхш);
- висота сидіння: від підлоги 39 см;
- висота спинки: від сидіння 29 см;
- вага: 1.84 кг;
- навантаження: 80 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.84 кг |
| Висота сидіння стільця | 290 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 390 мм |
| Глибина стільця | 285 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.84 |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Стільці |
| Комплектація | Стілець |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Оксфорд |
| Новий, б/в | Новий |
- Ціна: 2 118 ₴





