




Крісло розкладне для риболовлі і туризму Ranger RA 2228 SL 620 Green (N112738)
Крісло розкладне для риболовлі і туризму Ranger RA 2228 SL 620 Green
Розкладне крісло Ranger SL 620 займає дуже мало місця в складеному стані, тому вирушаючи на риболовлю чи на природу, не забудьте взяти його з собою. Спеціальні ніжки не дають крісла провалюватися під навантаженням людини в грунт. Улюблений напій завжди буде під рукою, так як в підлокітнику є підсклянник.
Колір крісла відмінно підходить до іншої туристичної екіпіровки і буде добре гармоніювати з фарбами природи. В комплект входить чохол з тканини, з плечовим ременем для зручності перенесення.
Раскладное кресло Ranger SL 620 — для рыбалки, для охоты, на даче, во время отдыха на берегу водоема или в лесу – вот основная область, где можно использовать раскладные кресла. Для большего удобства и комфорта, подлокотники наполнены мягким наполнителем. Купить раскладное кресло Ranger, значит обеспечить себе комфортный отдых. Раскладное кресло Ranger – это прочное, устойчивое кресло для отдыха и для рыбалки, которое придется по душе всем членам семьи.
Характеристики:
- ткань кресла: полиэстер 600D
- чехол из ткани 210D
- цвет: ткань — зеленый, серый; каркас — серый
- рама: сталева труба, O 16 мм, порошкове фарбування
- розмір в розкладеному вигляді: 80х47х80 см (ВхГхШ)
- розмір в складеному вигляді: 81х12х13 см (ВхГхШ)
- розмір сидіння: 40х48 см (Дхш)
- висота сидіння: від підлоги 39 см
- висота спинки: від сидіння 44 см
- вага: 2.3 кг
- навантаження: 100 кг
Комплектація:
- крісло,
- чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 390 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 440 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри | 80 x 47 x 80 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Складаний |
- Ціна: 888 ₴


