




Крісло розкладне для риболовлі і туризму Ranger RA 2203 Rshore Green (N008583)
Крісло розкладне для риболовлі і туризму Ranger RA 2203 Rshore Green
Складное кресло HengFeng Ranger Rshore — придется по вкусу и пригодится всем любителям различных видов отдыха на природе. Eсли вы рeшили провeсти врeмя нa прирoде, тo эта модель кресла станет для вас незаменимой, удобной и крайне необходимой вещью.
Данное кресло изготовлено из полиэстера высокого качества, а также имеет стальную раму без острых углов. Вы всегда сумеете с удобством разместиться в кресле, имея под рукой свой любимый напиток, для которого сделано специальное отделение в подлокотнике, а также все необходимое под рукой в кармане, расположенном на кресле.
Характеристики:
- тканина крісла: поліестер 600D
- чохол з тканини 210D
- колір: тканина — оливково-зелений, чорний, каркас — оливковий;
- рама: сталева труба O 16мм O 19 мм з порошковим покриттям;
- розмір в розкладеному вигляді: 94,5х59х93 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 95х20х17 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 56х60 см (Дхш);
- висота сидіння: від підлоги 44 см;
- висота спинки: від сидіння 54 см;
- вага: 4 кг;
- навантаження: 150 кг
Комплектація:
- крісло,
- чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 970 мм |
| Глибина стільця | 440 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4 |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри | 96 х 23 х 14 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Складаний |
- Ціна: 1 909 ₴


