



Крісло коропове розкладне Ranger RA 2223 Fisherman Green (N008588)
Крісло коропове розкладне Ranger RA 2223 Fisherman Green
Коропове крісло Ranger Fisherman – ідеальний вибір для рибалки. Головна його перевага в тому, що можна відрегулювати кожну ніжку на потрібну висоту, щоб крісло на будь нерівній поверхні розташовувалася рівне. Ніжки стійкі і не занурюються в грунт. Сталева конструкція крісла потужна з алюмінієвими підлокітниками. Спинка не регулюється. Можна кріпити обважування і всілякі пристосування для риболовлі.
Отличное сочетание цены и комфорта. Ножки увеличенной площади. Можно использовать в лодке. Кресло предназначено для отдыха на природе, на даче и во дворе. Компактно складывается для хранения и транспортировки.
Характеристики:
- Каркас: стальные трубки диаметром 19 мм
- Оснащен подлокотниками из алюминия. Удобно и компактно складывается для хранения и транспортировки
- Размер в разложенном виде: 65-55 см
- Высота от пола до края спинки: 82-95 см
- Ширина сиденья 50 см, глубина 40 см
- Высота спинки: 50 см
- Высота от пола до сиденья: 40-50 см
- Размер упакованного кресла : 66 х 15 х 76 см
- Выдвижные ножки: 10 см
- Вага: 3.8 кг
- Максимальне навантаження: 130 кг
Комплектація:
- Крісло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.8 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина | 400 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Ширина | 500 |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Габарити упаковки | 76 х 66 х 15 см |
| Максимальне навантаження | 130 |
| Розміри | 82 х 50 х 40 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 2 973 ₴

