




Крісло коропове розкладне Ranger RA 2214 RCarpLux SL-103 Green (N009886)
Крісло коропове розкладне Ranger RA 2214 RCarpLux SL-103 Green
Розкладне крісло RCarpLux від Ranger для любителів риболовлі та активного відпочинку з високим комфортом оснащене відкидною спинкою, що має кілька фіксованих положень.
Модель виготовлена з міцних металевих трубок, діаметром 19 мм і витримає навантаження до 120 кг. Ніжки висуваються, тим самим збільшуючи висоту крісла на 10 див. Досить просто підняти крісло і натиснути спеціальну кнопку-фіксатор і ніжка висувається. Завдяки таким універсальним ніжок, вам буде дуже комфортно сидіти на будь нерівній поверхні. У підстави ніжок є круглі, пластикові п'ятачки, які не дадуть крісла провалюватися навіть на чорноземі або глині.
Матеріал посадкового місця і спинки виконаний з щільного поліестеру. Металеві підлокітники, а значить, їх завжди можна вимити і вони не порвуться, як матерчаті.
Спинка крісла опускається до 180 градусів, що дозволяє використовувати дану модель як розкладачку або шезлонг.
Завдяки тому, що крісло компактно складається, зручне при транспортуванні, воно поміститься в багажник будь-якого автомобіля.
Характеристики:
- Колір: Зелений
- Каркас: Сталь
- Матеріал конструкції: Поліестер
- Вага: 7 кг
- Навантаження: 120 кг
Комплектація:
- Крісло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 900 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Ширина стільця | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина | 500 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Ширина | 350 |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Габарити упаковки | 63 х 74 х 19 см |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Розміри | 90 x 35 x 50 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 2 006 ₴





