




Крісло коропове розкладне Ranger RA 2226 Wide Carp SL-105 Green (N008590)
Крісло корпове розкладне Ranger RA 2226 Wide Carp SL-105 Green
Карпове крісло Ranger Wide Carp SL-105 - найбільше і широке коропове крісло для риболовлі. Головна його перевага в тому, що можна відрегулювати кожну ніжку на потрібну висоту, щоб крісло будь-якої нерівної поверхні було рівно. Ніжки стійкі і не занурюються у ґрунт, за рахунок збільшеної площі. Сталева конструкція крісла потужна і в той же час максимально полегшена за рахунок алюмінієвих підлокітників.
Спинка регулюється під будь-яким кутом і тоді можна використовувати крісло як розкладачку. Завдяки тому, що конструкція крісла кріпиться болтами, можна легко зняти тканину для прання і без проблем кріпити обважування для риболовлі.
Крісло для відпочинку на природі, на дачі та у дворі. Компактно складається для зберігання та транспортування. П'ятаки на ніжках збільшеної площі — 9 см, велика площа не дозволяє занурюватися в землю або пісок.
Характеристики:
- Колір тканини: зелений
- Матеріал конструкції: Текстиль
- Максимальне навантаження, кг: 160
- Матеріал каркасу: Сталь
- Вага: 7.5 кг
Комплектація:
- Крісло
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 350 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 445 мм |
| Глибина стільця | 590 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина | 590 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Текстиль |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Ширина | 600 |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Габарити упаковки | 73 x 20 x 70 см |
| Комплектація | Крісло, Чохол |
| Максимальне навантаження | 160 |
| Розміри | Розмір в розкладеному вигляді: 72 х 85 х 99 см, Висота спинки: 69 см, Розмір сидіння: 60 х 59 см, Висота сидіння від підлоги: 35 - 44.5 см, Висувні ніжки: 10 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 4 202 ₴






