




Стіл складаний компактний для пікніка Ranger Plain RA 1108 Gray (N009455)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл компактний складаний для пікніка Ranger Plain RA 1108 Gray
Найменший, але найзручніший і практичніший – стіл Plain. Стане незамінним помічником у будь-яких подорожах, вилазках на природу або на рибалці. Місця для зберігання столу потрібно зовсім небагато, в багажнику машини він може лежати у Вас завжди і не заважатиме. Стіл складається навпіл так, що перетворюється на невелику валізку. Стільниця з ламінованого ДВП, з покриттям для захисту від вологи. Дуже практичний для човна. Легкий, зручний, стійкий стіл ще й регулюється по висоті у двох положеннях.
Характеристики:
- Ширина профілю - 33 мм
- Сірий колір
- Розмір стільниці в розкладеному вигляді - 3,3 х 45 х 60 см
- Висота столу: 1-е положення – 60 см; 2-е положення – 27 см
- Розмір столу в складеному вигляді - 7 х 46 х 32 см
- Навантаження на стіл - 40 кг
- Вага столу - 2,3 кг
- Рама столу - алюміній Ø22 мм
Комплектація:
- Складаний стіл Ranger
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Ламінована ДВП |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 320 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 70 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 40 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Столи |
| Розміри | 60 х 45 х 27/60 см |
| Ручка для переміщення | Так |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 1 449 ₴




