




Стіл складаний компактний для пікніка з чохлом Ranger Lite RA 1105 Gray (N009457)
Стіл компактний складаний для пікніка Ranger Lite RA 1105 Gray
Дуже компактний і один з найпростіших столів Ranger Lite Якщо ви збираєтеся на відпочинок, дана модель буде відмінним помічником, дуже часто використовують на балконі, має компактні розміри і весь процес складання займе не більше 10 секунд. Стіл гранично простий – розкласти та зібрати його ви зможете без сторонньої допомоги та додаткових інструментів. Ніжки складаються під стільницю, що робить стіл у складеному вигляді пласким. Для перенесення складеного столу передбачено ручку. Вага всього 2,9 кг за рахунок легкої конструкції каркасу з алюмінію. Стільниця – ламінований ДВП з покриттям для захисту від вологи, витримує навантаження до 30 кілограмів.
Характеристики:
- рама столу: сталь Ø19 мм; алюмінієвий профіль - 33 мм
- колір столу: сірий
- розмір стільниці в розкладеному вигляді: 60 х 50 х 70 см
- розмір столу у складеному вигляді: 5 х 50 х 70 см
- навантаження на стіл: 30 кг
- вага столу: 2.9 кг
Комплектація:
- Складаний стіл Ranger
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Ламінована ДВП |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 700 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 50 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.9 |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Матеріал каркасу | Алюміній + сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 71 х 51 х 6 см |
| Розмір стола в складеному вигляді | 5 х 50 х 70 см |
| Розмір стільниці в розкладеному вигляді | 60 х 50 х 70 см |
| Ручка для переміщення | Так |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 1 204 ₴




