




Комплект меблів складаний для пікніка з чохлом Ranger ST 201 RA 1111 (N010560)
Комплект меблів складаний для пікніка з чохлом Ranger ST 201 RA 1111
Комплект меблів складаний ST 201 Ranger RA-1111 - це стіл з двома табуретками ідеальне рішення для поїздок за місто або відпочинку на свіжому повітрі, для двох осіб.
Стіл і стільчики дуже просто і швидко розкладаються і складаються.
Виїжджаючи на відпочинок, за місто на пікнік, або на риболовлю, візьміть з собою комплект меблів складаний Ranger і відпочинок буде незабутнім і зручний.
Місця для зберігання столу потрібно зовсім небагато і в багажнику легкового авто, завжди знайдеться місце.
Стіл складається навпіл так, що перетворюється в невелику валізку, стільчики вкладаються всередину і немає необхідності возити їх окремо.
Стільниця з ламінованого ДВП.
Легкий, зручний, стійкий стіл ще й регулюється по висоті в двох положеннях.
Алюмінієвий профіль збільшеної ширини — 50 мм.
Комплектується чохлом.
Характеристики:
- Каркас столу: алюміній 25 мм
- Каркас стільця: алюмінієва труба 22 мм
- Тканина стільця: поліестер 600D;
- Розмір стільця в розкладеному вигляді: 34,5х29,5х41,5 см
- Розмір стільця в складеному вигляді: 46х3х41,5 см
- Розмір сидіння: 29,5х29 см
- Вага стільця: 0,5 кг
- Розмір стільниці в розкладеному вигляді: 5х60х90 см
- Розмір стола в складеному вигляді: 10х45х60 см
- Навантаження на стіл: 40 кг
- Навантаження на стілець: 130 кг
- Вага столу: 5,5 кг
- Колір: білий з стальним
- Виробник: Ranger
Комплектація:
- Стіл
- 2 табуретки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Допустиме навантаження на стіл | 40 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 130 кг |
| Кількість персон | 2 |
| Кількість стільців | 2 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал стільниці | ДВП |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри стільця | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 415 мм |
| Глибина стільця | 295 мм |
| Ширина стільця | 290 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага столу | 5.5 кг |
| Висота столу | 50 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.5 |
| Вид | Комплекти |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | ДВП |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 2 006 ₴


