



Складаний Столик + 4 стільця Ranger RA 1102 ТА 21407+FS 21124 (N008972)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столик складной + 4 стула Ranger RA 1102 ТA 21407+FS 21124
Компактный столик и складывающиеся стулья Ranger ТA 21407+FS 21124 это удобный вариант, когда Вы выехали за город, на природу, на кемпинг или в поход. Благодаря своей конструкции, набор не займет много места, и не будет отягощать Вас своим весом. Каркас у стола и стульев выполнен из алюминия. Столешница — это ДВП, покрытое пластиком.
Буквально за пол минуты Вы сможете установить столик и стульчики.
Характеристики:
- Цвет: Серебристый
- Материал каркаса: Алюминий
- Материал конструкции: ДВП
- Производитель: Ranger
Комплектация:
- Стол
- Подвесная полка
- 4 стула
- Чехол для транспортировки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Допустиме навантаження на стіл | 40 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 130 кг |
| Кількість персон | 6 |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал стільниці | ДВП |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри стільця | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 345 мм |
| Глибина стільця | 295 мм |
| Ширина стільця | 290 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага столу | 5.5 кг |
| Висота столу | 690 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8 |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 140 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | ДВП |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Комплекти |
| Габарити упаковки | 64 х 63 х 8.5 см |
| Комплектація | Стіл, Підвісна полиця, 4 стільця, Чохол для транспортування |
| Розміри | 120 х 60 х 70 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 2 006 ₴

