




Стіл складаний компактний для пікніка з чохлом Ranger Slim RA 1109 Gray (N009456)
Стіл складаний компактний для пікніка з чохлом Ranger Slim RA 1109 Gray
Компактний в складеному вигляді, але досить великий у розкладеному – стіл складаний Ranger Slim. Такий стіл знайде застосування на відпочинку за містом, на пікніку на дачній ділянці, на риболовлі, а також розкладний стіл може стати в нагоді для прийому гостей. Місця для зберігання столу потрібно зовсім небагато. Так і в багажнику легкового авто розкладному столу завжди знайдеться місце. Стіл складається навпіл так, що перетворюється в невелику валізку.
Стільниця з ламінованого ДВП. Легкий, зручний, стійкий стіл ще й регулюється по висоті в двох положеннях. Алюмінієвий профіль збільшеної ширини — 50 мм. Комплектується чохлом.
У складеному вигляді займає дуже мало місця, всередину столу можуть поміститися 2 стільчика.
Характеристики:
- рама столу: алюміній O25 мм, ширина профілю — 50 мм
- колір столу: сірий
- розмір стільниці в розкладеному вигляді: 5 х 60 х 90 см
- висота столу: 1-е положення – 37 см; 2-е положення – 70 см
- розмір стола в складеному вигляді: 10 х 45 х 60 см
- навантаження на стіл: 40 кг
- вага столу: 4.4 кг
Комплектація:
- Складаний стіл Ranger
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 450 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 100 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.4 |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 40 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Столи |
| Висота столу | 37/70 см |
| Габарити упаковки | 61 х 46 х 11 см |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Розмір стільниці в розкладеному вигляді | 5 х 60 х 90 см |
| Ручка для переміщення | Так |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 1 832 ₴






