




Стіл монтажний алюмінієвий Ranger RA 8829 (N008616)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл монтажний алюмінієвий Ranger RA 8829
Алюмінієвий стіл, надзвичайно міцний і легкої конструкції. Це відмінна платформа для зберігання інструментів першої необхідності і дає можливість здійснювати всі дії, пов'язані з монтажем різних оснащень.
Характеристики:
- Матеріал каркаса: Алюміній
- Розміри: 23-36х47х31 см
- Країна-виробник товару: Китай
- Вага: 1.1 кг
Комплектація:
- Стіл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 60 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 500 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.1 |
| Вид | Столи |
| Гарантія | 14 днів |
| Комплектація | Стіл, валізка |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Розміри | 23-36х47х31 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 2 006 ₴

