




Крісло розкладне Ranger RA 2227 Ракушка Red (N009604)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло розкладне Ranger RA 2227 Ракушка Red
Кресло Ranger – предназначено для отдыха на природе, на даче и во дворе. Компактно складывается для хранения и транспортировки. Стальная конструкция кресла мощная.
Характеристики:
- Каркас: стальные трубки диаметром 19 мм
- Ткань: полиэстер Оксфорд 600D
- Размер в разложенном виде: 107 х 90 х 94 см
- Размер в сложеном виде: 29 х 110 х 29 см
- Нагрузка: 120 кг
- Вес: 4.5 кг
Комплектация:
- Кресло
- Чехол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1070 мм |
| Глибина стільця | 510 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Червоний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Вид | Крісла |
| Габарити упаковки | 29 х 110 х 29 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Розміри | 107 х 90 х 94 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 2 006 ₴






