

Гамак тканинний Totem TTF-014 (Niz12777)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гамак тканинний Totem TTF-014
Гамак Totem TTF-014 – це чудовий пристрій для відпочинку на свіжому повітрі. З його допомогою можна досягти максимального розслаблення. Він змусить Вас забути про всі проблеми.
Зручний розмір дозволяє повністю лягти дорослій людині. Парашутна тканина, що використовується, міцна і м'яка. Витримує навантаження до 140 кг. Сам гамак дуже легкий та компактний.
Складається у невеликий чохол, який без проблем поміститься у Вашу сумку чи рюкзак.
Характеристики:
- Тип: Гамак
- Вага: 300 г
- Розміри: 280 х 140
- Допустиме навантаження: 140 кг
- Матеріал: Парашютна тканина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Довжина ложа | 2800 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Двомісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 1400 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 3 кг |
| Довжина | 2800 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Комплектація гамака | |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3 |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Гамаки |
| Максимальне навантаження | 140 |
| Розміри | 280 х 140 см |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 1 146 ₴

