




Термосумка Totem TTA-101 25 л Blue (Niz12776)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Totem TTA-101 25 л Blue
Невелика бюджетна термосумка Totem TTA-059 місткістю 25 л надовго збереже холодну і гарячу температуру ваших напоїв і їжі (без акумуляторів температури - 6 годин, з акумуляторами - 12 годин). Виготовлена з міцного поліестеру. Основне відділення закривається на блискавку, попереду обладнаний місткий кишеню. Термосумка переноситься на плечовому ремінці, який регулюється по довжині.
Характеристики:
- Об'єм, л: 25
- Розміри: 39x20x27,5 см
- Вага: 0.35 кг
- Колір: Синій
- Режим роботи: Збереження температури
Комплектація:
- Термосумка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 27.5 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 39 см |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Термосумки |
| Комплектація | Термосумка |
| Новий, б/в | Новий |
| Об'єм, л | 25 |
| Розміри | 39x20x27,5 см |
| Режим роботи | Збереження температури |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
- Ціна: 597 ₴





