-10%




Гермомешок Diamond Rip-Stop Pvc Tramp TRA-209 70 л Olive (N113064)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермомешок Diamond Rip-Stop Pvc Tramp TRA-209 70 л Olive
Гермомешок Tramp PVC Diamond Ripstop - класичний гермомешок виготовлений з поліестеру посиленого плетінням Diamond Ripstop з покриттям PVC.
Призначений для ізоляції сняржения, одягу, документів і цінних речей від вологи, пилу та піску.
Особливості:
Стискається до потрібного розміру шляхом скручування.
Характеристики:
- Об'єм - 70 л
- Вид - М'який
- Призначення - Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму
- Матеріал - PVC Diamond Rip-Stop
- Тип - Гермомешки
- Сумісність з питною системою - Немає
- Наявність поясного ременя - Немає
- Регулювання плечових лямок по вертикалі - Немає
Комплектація:
- Гермомешок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.31 кг |
| Об`єм | 70 л |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Колір | Оливковий |
| Розміри | |
| Висота | 58 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.31 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | М'який |
| Матеріал | PVC Diamond Rip-Stop |
| Призначення | Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Розміри | 58x15x2 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Тип | Гермомешки |
- Ціна: 946 ₴

