-10%




Гермомешок Diamond Rip-Stop Pvc Tramp TRA-210 100 л Orange (N113065)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермомешок Diamond Rip-Stop Pvc Tramp TRA-210 100 л Orange
Гермомешок Tramp PVC Diamond Ripstop - классический гермомешок изготовленный из полиэстера усиленного плетением Diamond Ripstop с PVC покрытием.
Предназначен для изоляции сняржения, одежды, документов и ценных вещей от влаги, пыли и песка.
Особенности:
Сжимается до нужного размера путем скручивания.
Характеристики:
- Объем - 100 л
- Вид - Мягкий
- Назначение - Для велотуризма, Для пешего и горного туризма
- Материал - PVC Diamond Rip-Stop
- Тип - Гермомешки
- Сумісність з питною системою - Немає
- Наявність поясного ременя - Немає
- Регулювання плечових лямок по вертикалі - Немає
Комплектація:
- Гермомешок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.42 кг |
| Об`єм | 100 л |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 59 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.42 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | М'який |
| Матеріал | PVC Diamond Rip-Stop |
| Призначення | Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Розміри | 15х59х2 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Тип | Гермомешки |
- Ціна: 1 133 ₴

