-10%




Гермомішок Diamond Rip-Stop Pvc Tramp TRA-118 25 л Orange (Niz12786)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермомішок Diamond Rip-Stop Pvc Tramp TRA-118 25 л Orange
Гермомішок Tramp PVC Diamond Ripstop.
Класичний гермомішок виготовлений з поліестеру посиленого плетінням Diamond Ripstop з PVC покриттям. Стискається до потрібного розміру за допомогою скручування.
Призначений для ізоляції спорядження, одягу, документів та цінних речей від вологи, пилу та піску.
Характеристики:
- Об'єм - 25 л
- Вид - М'який
- Призначення - Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму
- Матеріал - PVC Diamond Rip-Stop
- Тип - Гермомішки
- Сумісність із питною системою - Ні
- Наявність поясного ременя - Ні
- Регулювання плечових лямок по вертикалі.
Комплектація:
- Гермомішок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.12 кг |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.12 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | М'який |
| Матеріал | PVC Diamond Rip-Stop |
| Призначення | Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Розміри | 39х13х1 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Тип | Гермомешки |
- Ціна: 626 ₴

