-10%




Гермомішок Tramp TRA-109 100 л Transparent (Niz12782)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермомішок Tramp TRA-109 100 л Transparent
Прозорий гермомішок Tramp.
Класичний гермомішок виготовлений із прозорого армованого матеріалу терпаулін із PVC покриттям.
Надійний і міцний гермік, в якому ви завжди швидко визначите конкретне місце розташування потрібної вам речі. Дно із додатковим посиленням.
Матеріал: PVC Coated Tarpaulin
Характеристики:
- Об'єм - 100 л
- Вид - М'який
- Призначення - Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму
- Матеріал - PVC Coated Tarpaulin
- Тип - Гермомішки
- Сумісність із питною системою - Ні
- Наявність поясного ременя - Ні
- Регулювання плечових лямок по вертикалі.
Комплектація:
- Гермомішок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Об`єм | 100 л |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Розміри | |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.7 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | М'який |
| Матеріал | PVC Coated Tarpaulin |
| Призначення | Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Розміри | 60х13х3 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Тип | Гермомешки |
| Колір | Інші кольори |
- Ціна: 1 191 ₴

