-10%


Гермомішок Tramp TRA-199 25 л Transparent (Niz12788)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермомішок Tramp TRA-199 25 л Transparent
Прозорий гермомішок Tramp. Об'єм: 25 л. Класичний гермомішок виготовлений із прозорого армованого матеріалу терпаулін із PVC покриттям.
Надійний і міцний гермік, в якому ви завжди швидко визначите конкретне місце розташування потрібної вам речі. Призначений для ізоляції спорядження, одягу, документів та цінних речей від вологи, пилу та піску. Дно із додатковим посиленням. Матеріал: PVC Coated Tarpaulin
Характеристики:
- Призначення: Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму
- Гермомішок із надлегкої армованої тканини.
- Матеріал: PVC Coated Tarpaulin
- Розміри: 39х13х1 см
- Водонепроникний
- Проклеєні шви
- Об'єм, л: 25
- Вага, 14 кг
- Колір: прозорий
Комплектація:
- Гермомішок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.14 кг |
| Матеріал | PVC |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Розміри | |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.14 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | М'який |
| Призначення | Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Розміри | 39х13х1 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Тип | Гермомешки |
| Колір | Інші кольори |
- Ціна: 686 ₴

