-10%


Гермомішок Tramp TRA-107 50 л Transparent (N007167)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермомішок Tramp TRA-107 50 л Transparent
Гермомішок для спальника, одягу та інших вантажів дозволяє значно скоротити розміри вантажу під час транспортування. А також захистить речі від пошкоджень та вологи під час походу.
Стійкий до зносу легкий поліамідний матеріал, посилений вплетенням міцнішої нитки за спеціальною технологією Rip Stop, має дуже високий опір на розрив при збереженні малої ваги. Поліуретанове покриття з високою водонепроникністю забезпечує не потрапляння води усередину.
Характеристики:
- Призначення: Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму
- Гермомішок із надлегкої армованої тканини.
- Матеріал: PVC Coated Tarpaulin
- Розміри: 51х13х3 см
- Водонепроникний
- Проклеєні шви
- Посилене дно
- Система закривання RollProff
- Об'єм, л: 50
- Вага, м: 465
- Колір: прозорий
Комплектація:
- Гермомішок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.475 кг |
| Об`єм | 50 л |
| Особливості мішка | Зовнішня ручка |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 51 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.475 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | М'який |
| Матеріал | PVC Coated Tarpaulin |
| Призначення | Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Розміри | 51 х 13 х 3 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Тип | Гермомешки |
- Ціна: 853 ₴

