
Гермомішок Tramp TRA-195 5 л Transparent (N007164)
Гермомішок Tramp TRA-195 5 л Transparent
Стильний і надійний гермомішок Tramp підійде для повсякденного використання, як мисливцями, так і рибалками. Якщо ви любителі стоянок на природі, походів та вилазок, а пікніки – ті, чим ви займаєтеся часто, такий аксесуар вам просто необхідний. Всі речі, які будуть укладені в сумку, залишатимуться сухими та захищеними від вологи. Ви можете взяти ріб як основне у прогулянку на природу або спорядити його для тривалого походу, приєднавши його до рюкзака. Також він легко поміститься біля невеликого рюкзака для коротких походів.
Сумку можна використовувати як подушку, а в складеному положенні вона не займе багато місця і не додасть ваги. Надійна фіксація в закритому положенні дозволить вам отримати високоякісний захист від дощу або під час сплаву річкою. Матеріал міцний і стійкий до зношування. Модель прослужить вам довгі роки, що принесе комфорт та спокій за електроніку, яка з вами, сірники, ліхтарі та запальнички, мультиінструменти та інше.
Класичний гермомішок виготовлений з прозрачного армованого матеріалу терпаулін з Pvc покриттям.
Це надійний і міцний гермомішок, в якому завдяки зручній конструкції ви зможете легко дістати будь-яку необхідну річ.
Характеристики:
- Об'єм: 5 л
- Дно гермомішка має додаткове посилення.
- Матеріал: Pvc Coated Tarpaulin
- Тип: Гермомішки
- Сумісність із питною системою: Ні
- Наявність поясного ремня: Ні
- Країна реєстрації бренду: Естонія
- Країна-виробник товару: Китай
Комплектація:
- Гермомішок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.125 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Об`єм | 5 л |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Розміри | |
| Висота | 37.5 см |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.125 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | М'який |
| Призначення | Для велотуризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Тип | Гермомешки |
| Колір | Інші кольори |
- Ціна: 399 ₴

