
Гермопакет Pvc Tramp TRA-025 12.7x18.4 (Niz12791)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермопакет Pvc Tramp TRA-025 12.7x18.4
Гермопакет Tramp PVC допоможе зберегти ваші пристрої або документи від води.
Матеріал: PVC Coated Tarpaulin
Характеристики:
- Матеріал: PVC
- Тип: Чохли
- Розміри: 12.7 х 18.4 см
- Сумісність з питною системою: Немає
- Наявність поясного ременя: Немає
- Країна реєстрації бренду: Естонія
- Країна-виробник товару: Китай
-
Комплектація:
- Гермопакет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | PVC |
| Розміри | |
| Висота | 184 см |
| Ширина | 127 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.1 |
| Вид | М'який |
| Гарантія | 14 днів |
| Призначення | Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Розмір | 12.7 х 18.4 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Чохли |
| Колір | Інші кольори |
| Призначення | Для документів |
- Ціна: 222 ₴

