

Гермопакет Pvc Tramp TRA-024 18x25 (Niz12790)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермопакет Pvc Tramp TRA-024 18x25
Гермопакет Tramp плоский призначений для захисту документів, мобільного телефону та інших важливих дрібниць від вологи.
Особливості:
Незамінний в походах, експедиціях різної складності.
Характеристики:
- Матеріал: PVC
- Тип: Чохли
- Розміри: 18 х 25 см
- Сумісність з питною системою: Немає
- Наявність поясного ременя: Немає
- Країна реєстрації бренду: Естонія
- Країна-виробник товару: Китай
-
Комплектація:
- Гермопакет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для документів, Для телефону |
| Тип корпусу | М'який |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.1 |
| Вид | М'який |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | PVC |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Розмір | 18 х 25 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Чохли |
| Колір | Інші кольори |
- Ціна: 261 ₴

