



Гермопакет Pvc Tramp TRA-026 20x13 (Niz12792)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермопакет Pvc Tramp TRA-026 20x13
Гермопакет для мобільного телефону у вигляді нашийної гаманця.
Для документів і мобільних пристроїв (телефонів, смартфонів, навігаторів ...)
Характеристики:
- Матеріал: ПВХ
- Тип: Гермомешки
- Розміри: 20 х 13
- Сумісність з питною системою: Немає
- Наявність поясного ременя: Немає
- Країна реєстрації бренду: Естонія
- Країна-виробник товару: Китай
-
Комплектація:
- Гермопакет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Розміри | |
| Висота | 200 см |
| Ширина | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.1 |
| Вид | М'який |
| Гарантія | 14 днів |
| Призначення | Для екстремальних умов |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Розмір | 20 х 13 |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Чохли |
| Колір | Інші кольори |
| Призначення | Для документів |
- Ціна: 279 ₴

