
Гермопакет Pvc Tramp TRA-023 26.7x35.6 (Niz12789)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермопакет Pvc Tramp TRA-023 26.7x35.6
Гермопакет Tramp плоский призначений для захисту документів, мобільного телефону та інших важливих дрібниць від вологи.
Особливості:
Незамінний в походах, експедиціях різної складності.
Характеристики:
- Матеріал: PVC
- Тип: Чохли
- Розміри: 26.7 x 35.6 см
- Сумісність з питною системою: Немає
- Наявність поясного ременя: Немає
- Країна реєстрації бренду: Естонія
- Країна-виробник товару: Китай
-
Комплектація:
- Гермопакет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 356 мм |
| Ширина | 267 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.1 |
| Вид | М'який |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | PVC |
| Призначення | Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Розмір | 26.7 x 35.6 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Чохли |
| Колір | Інші кольори |
| Тип корпусу | М'який |
| Призначення | Для документів |
- Ціна: 329 ₴

