

Гермопакет для мобільного телефону Tramp TRA-277 107х180 плаваючий (Niz12794)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермопакет для мобільного телефону Tramp TRA-277 107х180 плаваючий
Міцний, еластичний і прозорий плаваючий гермо-пакет Tramp TTRA-277 для мобільного телефону, смартфона, документів або грошей.
Висока герметичність досягається за рахунок встановленого на вході в пакет міцного пластикового затиску з двома затворами-фіксаторами.
Додатковий простір усередині гермо-пакета заповнюється повітрям під час відкриття, дозволяє йому не тонути у разі падіння за борт і залишатися деякий час на плаву на поверхні води.
Модель рекомендована для сплавів, водних походів та відпочинку на воді.
Характеристики:
- Матеріал: PVC Terpaulin
- Тип: Чохли
- Розміри: 180 х 107 мм
- Сумісність із питною системою: Ні
- Наявність поясного ременя: Ні
- Країна-виробник товару: Китай
Комплектація:
- Гермопакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.045 |
| Вид | М'який |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | PVC Terpaulin |
| Призначення | Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Розмір | 180 х 107 мм |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Чохли |
| Колір | Black |
| Вага | 45 |
| Основні атрибути | |
| Призначення | Для документів |
- Ціна: 231 ₴

